W Przedszkolu Nr 15, w Tarnobrzegu, odbył się coroczny Bal Karnawałowy, który tym razem utrzymany był w góralskich klimatach. Bale tematyczne stały się już tradycją przedszkola. Wcześniejsze imprezy to między innymi bal westernowy, piracki, mundialowi, smurfowy.

Bal Karnawałowy w Przedszkolu Nr 15 w TarnobrzeguTym razem przyszedł czas na góralskie rytmy. Na balu oprócz górali i góralek pojawiły się również księżniczki, wróżki, motylki, biedronki, wojownicy, spidermani, strażacy, wróżki oraz wiele innych niezwykłych postaci z ulubionych bajek, filmów, zawodów i świata zwierząt. Były tańce, zabawy przy muzyce, konkursy i mnóstwo słodkości.

Zabawa miała nie tylko charakter rozrywkowy, ale również edukacyjny. Przedszkolaki poznały muzykę, stroje i kroki tańców góralskich oraz ciekawostki charakterystyczne dla regionu. Dzieci bawiły się doskonale i już z niecierpliwością czekają na zaplanowany na koniec maja piknik, na którym będą miały okazję bawić się razem z rodzicami.


Więcej informacji z Podkarpacia jest na stronie: podkarpackie.naszemiasto.pl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!