Polecamy

Z wykorzystaniem Google Street View - funkcji Google Maps i Google Earth, wyruszyliśmy w wirtualną podróż ulicami Tarnobrzega © Google Street View
[1/29]

Zobacz dzięki Google Street View jak zmienia się Tarnobrzeg. Na co dzień tego nie zauważamy (ZDJĘCIA)

Z wykorzystaniem Google Street View - funkcji Google Maps i Google Earth, wyruszyliśmy w wirtualną podróż ulicami Tarnobrzega. Dzięki temu można się przenieść w czasie o kilka lat, kiedy to miasto zostało uwiecznione na milionach fotografii, w oparciu o które działa funkcja Google Street View. Od tamtej pory sporo się zmieniło - na pustych placach powstały sklepy i obiekty usługowe, zmieniły się elewacje budynków, niektóre przestały istnieć. Rozpoznajesz te miejsca?

KOLEJNE ZDJĘCIA NA NASTĘPNYCH SLAJDACH >>>

Z wykorzystaniem Google Street View - funkcji Google Maps i Google Earth, wyruszyliśmy w wirtualną podróż ulicami Tarnobrzega. Dzięki temu można się przenieść w czasie o kilka lat, kiedy to miasto zostało uwiecznione na milionach fotografii, w oparciu o które działa funkcja Google Street View. Od tamtej pory sporo się zmieniło - na pustych placach powstały sklepy i obiekty usługowe, zmieniły się elewacje budynków, niektóre przestały istnieć. Zobacz na slajdach jak zmienia się Tarnobrzeg, w prawym dolnym roku daty wykonania zdjęć.

Najnowsze wiadomości

reklama